Bizim için en önemli unsur; Şirketimizin ve çalışan adaylarının karşılıklı ihtiyaçları doğrultusunda en uygun orta noktada buluşabilmesidir. Bünyemizde hizmet veren kadrolarımızda görevli çalışanlarımız; kendi sektöründe tecrübe sahibi ve fiilen sektör içerisinde tecrübe kazanmış çalışanlarla birlikte, deneyime bakmaksızın potansiyel gördüğümüz genç adaylardan yetiştirdiğimiz çalışanlarımızdan oluşmaktadır.

Çalışan adaylarını detaylı bir mülakat süreci sonrasında istihdam ederek; oryantasyon sürecini tamamladıktan sonra kariyer planlamalarını da hem Şirketimizin hem de çalışanlarımızın en verimli noktada bulaşabileceği şekilde planlamaktayız. Böylece  şirket içerisindeki çalışanlarımızın yetkinlik ve kalite standardının yükseltilmesine katkı sağlıyoruz. Amacımız çalışanlarımızın ve aday çalışanlarımızın uzun yıllar birlikte çalışabilecekleri, gelişebilecekleri, performansı yüksek, güvenli ve mutlu bir ortamı oluşturabilmektir.

0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Personel

Aramıza Katıl

Sen de KKTC’nin lider şirketi METGİN kadrolarında yer alıp kazanan takımın bir oyuncusu olmak istiyorsan aşağıdaki butondan başvurunu yapabilirsin!

İLETİŞİM