Evyap

Evyap’ın 1927 yılında Erzurum’da sabun üretimiyle başlayan öyküsü bugün sabundan duş jeline, şampuandan tıraş ürünlerine, cilt bakım kremlerinden kokulu kozmetiğe, bebek bezinde kadar birçok kategoriyle devam etmektedir.

Bugün Evyap, dünyanın önde gelen sabun ve kişisel bakım ürünleri üreticilerinden biridir.

Evyap Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Türkiye’nin 1 numaralı sabun üreticisi

Markalarımız


Saçlarınızın ışıltısıyla büyüleyin!

Tamamen yenilenen Duru şampuan ve saç kremleri inci özlü formülleriyle saç yüzeyini parlaklaştırır ve saçın dayanıklılığını artırır. Saçlar daha parlak, daha canlı ve göz alıcı olur. Her saç tipinin ihtiyacına göre farklı özler içeren çeşitleriyle, saçların bakımını sağlar, saça sağlık kazandırır.

İnci gibi ışıldayan saçlar için Duru şampuan kullan, sen de parla!


Duru Duş Jeli ve Sıvı Sabunlar, çiçek ve meyve özleriyle zenginleştirilmiş özel formülleri ile cildinizin beslenmesine yardımcı olur. Karşı konulmaz çiçek ve meyve kokuları ve cildi besleyen gliserin…

Duru sizi en lezzetli temizlik keyfine çağırıyor.


Küçükten büyüğe tüm aile bireylerinin güvenle kullanabileceği cilt bakım ürünleri. “Her eve lazım”


Kreminin pişiği önlemeye yardımcı olduğu Pediatrik Dermatoloji Derneği tarafından onaylanan TEK bebek bezi EVY BABY

Tüm Evy Baby bebek bezleri ve ıslak mendilleri, Türkiye’nin 1 numaralı krem markası Arko tarafından geliştirilmiş özel kremli formül içeriyor. Özel kremli formülü sayesinde bebeğinizin cildinin korunmasına yardımcı olur. Ayrıca bebeğinizin cildi, Evy Baby’nin bebeksi ve pudramsı kokusuyla mis gibi kokar.


Evy Lady kullanan kadınlar, meydan okuyan incelikle hayatı yakalayacaklar!

Sadece 2mm

Hissedilmeyecek kadar ince ve hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayacak ped ile en iyi şekilde korunduğunuzu bilmek kendinizi güvende ve rahat hissettirecektir.

Kadınlarının özel günlerinde kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlayan Evy Lady sıvıyı hızla emerek kenarlara sızmasını engelleyen özel mavi güvenlik bölgesi, ekstra kapasiteli süper emici tabakası, istenmeyen kötü kokuları engelleme özelliği, hışırdamayan, terletmeyen özel dokusu ile rakiplerinden ayrılıyor.


Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun ve duş jelleri, özel olarak geliştirilen etkili formülü ile tam koruma sağlar. İçeriğindeki antibakteriyel aktif sayesinde bakterilerin %99,9’unu 10 saniyede öldürür ve cildinizde maksimum hijyen sağlar. Bakterilerin cilt üzerine yerleşmesini önleyerek 12 saate kadar antibakteriyel koruma sağlar.


Arko Men Tıraş serisi ürünleri sakalı kolayca yumuşatır, cildi rahatlatır, nemlendirir. Keyifli bir traşı garanti eder.

Güne Arko tıraş ürünlerinin keyfi ve tıraş bıçağının rahat tıraşı ile başlayın.


Arko Nem Güneş Bakımı Serisi ile sağlıklı ve kalıcı Bronzluk. Gün boyu maksimum korunma.

Arko Nem Güneş Sütleri ve Güneş Yağları, içerdiği UV filtreleri ile cildi güneşin zararlı ışınlarından korurken, cildin bakımını yaparak sağlıkla bronzlaşmayı sağlar.


Serinlik ve ferahlık verir, hijyen sağlar. Sprey özelliği ile kolay kullanılır. Kalıcı kokusuyla uzun süre etkisini sürdürür.


Arko ve Duru markaları, Turquality programı tarafından desteklenmektedir. Turquality 10 yılda 10 dünya markası yaratmayı hedefleyen, dünyanın ilk ve tek markalaşma destek programıdır.