Danone_Logo

Danone

5 kıta ve 120’yi aşkın ülkede, 160 fabrikası ve 100,000 çalışanı bulunan Danone 24.7 milyar Euro’luk uluslararası cirosu ile dünya süt işleyen gıda şirketlerinin en büyüklerindendir.

Banvit Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Danino çocukların sağlıklı büyümelerine destek olmak amacı ile özel olarak geliştirilen ve zenginleştirilen, çocukların lezzetine bayıldığı meyveli taze peynirdir. Büyüme çağındaki çocukların sağlıklı kemik gelişimi için her gün düzenli olarak kalsiyum almaları çok önemlidir. Bol bol sütten yapılan Danino, kalsiyum ve kalsiyumun etkisini artıran D Vitamini içerir. Kalsiyum kemiklerin sağlıklı gelişimine yardımcı olur. Dünyanın yaklaşık 100 milyon anne, çocuklarının sağlıklı büyümesine destek olmak için onlara Danino yediriyor.

  • Dayanılmaz lezzeti ve yoğun kıvamı ile tatlı keyfinize keyif katan Danette, %80 taze süt içeriğiyle hafif ve sağlıklıdır. Üstelik, kesinlikle koruyucu katkı maddesi içermez.

  • Danone firmasının en büyük global markalarından biri olan Activia, hergün düzenli olarak tüketildiğinde sindirim siteminizi düzenlemeye yardımcı olan lezzetli bir probiyotik yoğurttur. Probiyotikler faydalı bakterilerdir, doğal olarak vücudumuzda da bulunurlar. Dışarıdan alınan probiyotik besinler vücudumuzdaki probiyotik seviyesini takviye ederek sağlığımız üzerinde olumlu faydalar sağlarlar. Probiyotikler bu faydalar sebebiyle yüzyılı aşkın süredir güvenle tüketilmekte, kanıtlanmış birçok sağlık faydasına hergün yenileri eklenmektedir. Yapılan bilimsel çalışmalar, her gün 1 paket Activia tüketiminin, 2 haftada sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olduğunu göstermiştir. Ayrıca, yapılan çalışmalarda, kişilerin önemli bir kısmı, Activia’nın etkisini ilk haftadan itibaren hissettiğini beyan etmiştir. Activia’nın sindirim sistemi üzerine olumlu etkisi iki haftadan sonra da kullanıldıkça devam eder.