Hayat

1937 yılında kurulan Hayat Holding, bugün çeşitli sektörlerde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin ilk 100 sanayi şirketi içinde bulunan ve uluslararası iştiraklere sahip bir kuruluş olan Hayat Holding, bugün, bünyesindeki grup şirketleriyle toplam 7 bin kişiye istihdam sağlamaktadır.

Üretimde dünya teknolojisini aralıksız sürdüren Hayat Grubu, İSO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile Hayat ürünlerinin kalitesini dünya standartlarına taşımaktadır.

Yönetim kadrosu ve konusunda uzman çalışanlarıyla dünyadaki en son gelişmeleri yakından izleyen, pazarlama ve yatırım stratejilerini belirleyen Hayat Grup,  markalarını 5 kıtada, 70 ülkede tüketici ile buluşturmaktadır.

Markalarımız


Familia Havlu Buçuk yapraklı olduğu için ekonomik kullanım sağlar.

Familia Havlu, özel kanallı dokusu sayesinde çok emici ve dayanıklı. 1 rulosu tam 100 buçuk yapraklı.


Suyla ilk temasında dağılmayan, parçalanmayan Familia, suya atılınca bir müddet sonra eriyecek kadar da doğaya saygılı. Yumuşak özel gofraj yapısı ve ekstra yumuşak dokusu ile hassas tenlerin sevgilisi. Doğal %100 saf selülozdan üretilen Familia’da yapay beyazlatıcılarda kullanılmıyor.


Papia Havlu da Papia tuvalet Kağıdında olduğu gibi tam 3 katlı. Bu nedenle diğer havlulara göre her yaprağında daha fazla kağıt var. Özel kanal sistemi ve 3 katı sayesinde su tutma kapasitesi daha yüksek. %100 selülozdan üretiliyor. Özel selüloz içeriğiyle daha dayanıklı olduğu için kullanımda maksimum konfor sağlıyor.


Papia Tuvalet kağıtları tam 3 katlı. Bu nedenle her yaprağında daha fazla kağıt var. Özel üretim tekniği sayesinde suyla ilk temasında dayanıklı, klozete atıldığında ise kolayca eriyor. %100 selülozdan üretiliyor. Kullanılan özel selüloz içeriği ve mikro gofraj yapısı ürüne satensi yumuşaklık katarak maksimum konfor sağlıyor.