Schwarzkopf

Berlinde küçük bir eczane 1898

Bir kimyager olan Hans Schwarzkopf 1898 yılında Berlin’de parfümeri bölümüne sahip küçük bir eczane açar. Kurduğu işin günün birinde dünyanın en önemli kozmetik şirketlerinden biri olabileceğini kim tahmin edebilirdi?

1995 yılında Henkel tarafından satın alınan Schwarzkopf, halen dünyanın önde gelen kozmetik firmalarından bir tanesidir.

Schwarzkopf Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Bugünkü şampuanların prototipi olan ilk sıvı ve alkali içermeyen şampuanı “Onalkali” Schwarzkopf tarafından üretilmiştir.

Markalarımız


Gliss, profesyonel saç bakımını evinize getiriyor. Gliss Saç Bakım Serisi, Cell Repair System® Teknolojisi sayesinde; saç telinin derinlemesine içinde nüfuz ederek kusursuz onarım yapar.


Mükemmel tutuş, yumuşak dokunulası saçlar – tüm hava koşullarında, tüm gün boyunca.


Milyonlarca bayanın güvenerek kullandığı saç boyası markası, Palette. Saç Boyasında 40 yıllık uzmanlık.


Her cilt tipi için uygun ürün seçenekleri sunan Diadermine cildin temel ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir.

Diadermine için kadın güzelliği bir sır değildir. Güzellik, bilgi, deneyim ve uzmanlığın doğal bir sonucudur. Diadermine Laboratuvarları’nda uzman dermatologlar tarafından geliştirilen ileri teknolojiye sahip, yenilikçi ürünler üstün performansla kadın güzelliğini ortaya çıkartır.

Diadermine’in ürünleri, alerjik reaksiyon riskini azaltıcı şekilde formüle edilmiştir. En hassas ciltlere bile uygunluğu dermatologlar tarafından test edilmiştir. Diadermine’in her yaşa uygun yenilikçi ürünleri, güzelliğiniz için size mükemmel bir cilt sunar.


Dünyanın en fazla bilinen vücut bakım markalarından biri olan FA, deodorant ve vücut şampuanı kategorilerinin en önemli oyuncularındandır. Fa, deosprey, roll on ve vücut şampuanından oluşan geniş ürün portföyü ile tüketicilere ferah bir vücut bakım deneyimi sunar. FA; bugün 120’den fazla ülkede raflarda tüketicisi ile buluşmaktadır.


Theramed, güçlü ve sağlıklı dişler için çeşitlilik sunan, yenilikçi ve üstün performansa sahip bir ağız bakımı sağlar. Üstün performans için tek ihtiyacınız olan eşsiz ve doğru uygulamadır; “Theramed, yenilikçi ürünler, sağlıklı dişler.”


Antibakteriyel gümüş molekülleri içeren formülü ile ter kokusuna karşı 48 saate kadar koruma sağlayan Right Guard, erkek vücut bakım dünyasına yepyeni bir boyut kazandırıyor!

İleri teknoloji kullanılarak geliştirilen formülü sayesinde ter kokusuna karşı üstün koruma sağlayan Right Guard, çağının ötesinde bir deodorant markası. Right Guard, antibakteriyel gümüş molekülleri içeren formülü sayesinde ter kokusunu gidermekle kalmıyor, aynı zamanda terlemeye karşı etkin bir şekilde savaşıyor.

Mükemmel performans sunan Right Guard ile ter kokusuna geçit yok.

Güne doğru başlayın!


Uzman kuaför ve saç stilistleri uzun yıllara dayanan tecrübelerini bir araya getirerek profesyonel kalitedeki SYOSS şampuan ve saç bakım ürünlerini yarattı.

SYOSS’ un saç tiplerinin ihtiyacına göre özel içeriklerle geliştirilmiş üstün performanslı formülü, saçlara sağlıklı bir parlaklık ve göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırır.