Henkel

1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Vernel, Perwoll, Pril ve Schwarzkopf gibi tanınmış markaları ile global lider şirketlerden biridir.

Genel merkezi Düsseldorf / Almanya’da bulunan Henkel, dünya genelinde yaklaşık 52.000 kişi istihdam etmekte ve küresel piyasalarda en yaygın uluslararası ağa sahip şirketlerden birtanesidir.

Henkel Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Avrupa’da 1 numara
  • 200’den fazla ürün çeşidi
  • Ev hanımlarının en çok  tercih ettiği marka

Markalarımız


Persil Jel, hem renklilerde hem beyazlarda etkili sıvı deterjanı…
Değişen tüketici talepleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek Avrupa sıvı deterjan pazarında lider olan Persil, hem beyazlar hem de renkliler için kullanılabilen “Persil Jel” sıvı çamaşır deterjanı ile yine bir ilki gerçekleştiriyor. Yeni nesil temizlik teknolojisi ile üretilen “Persil Jel” sıvı deterjan, tüketicilere yıkama alışkanlıklarını değiştirecek 10 neden sunuyor. Persil Jel:

1- Mükemmel leke çıkarıyor.
2- Hem renkli hem beyaz çamaşırlarda kullanılabiliyor.
3- Uzun süre kalıcı bir parfüme sahip.
4- Düşük ısılarda yıkamada etkili.
5- Çamaşırların dokularını koruyor.
6- Çamaşırlara parlaklık veriyor.
7- Çamaşırlarda toz deterjan kalıntısı bırakmıyor.
8- Yıkama gözünde deterjan kalıntısı bırakmıyor.
9- Taşıması ve saklaması kolay.
10- Üstelik daha fazla ödemeniz de gerekmiyor.


Tursilmatik Extra Beyaz ile parlak beyazlığın keyfini çıkarın ve çamaşırlarınızdaki ferah kokuyu hissedin. Modern teknolojisi sayesinde Tursilmatik Extra Beyaz lekesiz temizlik sağlar ve defalarca yıkamadan sonra bile parlak beyazlığı garanti eder.


Yünlü, ipek, saten gibi hassas çamaşırların özel bakıma ihtiyaçları vardır. Bu özel çamaşırlarınızın ilk günkü gibi yeni kalmasını istiyorsanız Perwoll sihirine güvenebilirsiniz. Perwoll’ü makinede deterjan gözüne dökerek veya elde yıkamada rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Vernel ile çamaşırlarınız hem yumuşacık olur hem de uzun süre kalıcı parfümleri ile günlerce mis gibi kokar. Vernel uzun süre kalıcı kokusu ile hem sizin hem de aileniz için en iyi yumuşatıcı.

Vernel – Vernelleyin yumuşacık olsun, Vernelleyin mis gibi koksun…


Pril ile bulaşıklar pırıl pırıl
Elde yıkama bulaşık deterjanı pazarındaki 35 yıllık tecrübesi ile Pril pazarın lider markasıdır.


Bref, tüketici beklentileri doğrultusunda geliştirilen yenilikçi ürünleri ile size mükemmel temizlik için pratik çözümler sunuyor.Bref WC ürünleri, güçlü içerikleri sayesinde, evinizde hijyen, temizlik ve ferahlık sağlar. Bref ile eviniz tertemiz, içiniz rahat!


Clin alkol içerikli formülü sayesinde parlaklığın yanı sıra zahmetsizce temizlik ve hijyen sağlarken, kısa sürede tekrar kirlenmeyi önlüyor.


Çok amaçlı temizlik markası Dixi, 24 saat etkili antibakteriyel özelliği ve 4 farklı koku alternatifiyle temizlikte en büyük yardımcınız!