Cadbury-Kent

Cadbury-Kent Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • 300’den fazla ürün çeşidi
  • İlk karikatürlü büyük kalıp sakız olan ve bir döneme damgasını vuran TipiTip Kent Gıda markasıdır.
  • Kent Gıda 1990 yılında şekerleme sektöründe TSE ve imalat yeterlilik belgesi alan ilk şekerleme, sakız ve çikolata üreticisidir.

Markalarımız


En sevilen şeker kaplı kakaolu draje. Bonibon, pazara ilk sunulduğundan bu yana en beğenilen şeker markalarından biri oldu.

Bonibon yemek çok eğlenceli! Orjinal tüp ambalajı, rengarenk şekeri ve muhteşem tadı ile yemekten kendinizi alıkoyamayacağınız bir şekerdir Bonibon.

İstersen Bonibon tüpünü sallayarak müzik yapabilirsin. İster bir kerede hüpletip yersin, istersen renklerine ayırıp öyle yersin.

Bonibon’un tatlı çıtırtısına ve muhteşem tadına asla dayanılmaz. Bir kere yemeğe başladın mı hep daha fazlasını istersin, hiç bitsin istemezsin.

Bonibon! Rengarenk eğlenceli bir dünya…


1987 yılında Türkiye’de ilk jelli şekeri olarak hayatına başlayan Jelibon pazara sunulduğundan bu yana liderliğini koruyarak en sevilen şeker markalarından biridir.

Çünkü Jelibon en eğlenceli şekerdir!

Jelibon’u herkes yer ama en çok da çocuklar sever…

Jelibon’u yemek diğer şekerleri yemeye benzemez; ya çekiştire çekiştire yenir, ya renklerine göre ayırarak…

Jelibon! Her pakette farklı bir eğlence…


Benim keyifli dünyam…

Missbon Türkiyenin ilk akışkan dolgulu sert şekeri…

Önce pürüzsüz parlak görüntüsü, sonra karşı konulmaz kokusu ardından enfes tadı ve sonunda ulaşacağınız müthiş dolgusuyla eşsiz bir keyif…

Missbon’un her bir çeşidinde ayrı bir keyif var!


Canlandıran Ferahlık…


Çocuklar arasında ilk akla gelen oyuncaklı ürün markası Toybox…


First ile birlikte “diş dostu” özelliği farklı ve daha önce hiç yapılmamış bir çalışmayla tüketiciye sunulmuş olup, bu fayda daha sonraki yıllarda tatlandırıcı sakızların tümü için jenerik bir özellik olmuştur.

First Duo rakiplerinden kendisini soğan, sarımsak ve sigara kokularına karşı çift etkili önermesiyle farklılaştırmıştır.


Dünyada “şekersiz sakız kategorisi”nin yaratan sakız: Falım.

Falım, damla sakızı çiğneme keyfin.


Lolipop pazarının en büyük markası Topitop, eğlenmeyi, muziplik yapmayı, hareketi, oyunları, arkadaşlığı, dövmeleri ve kendini ifade etmeyi seven günümüz çocuklarının vaçgeçilmez şekeri olmaya devam ediyor.


Tüketicilerine yepyeni bir şeker deneyimi sunuyor: İçi dolgulu Tofita…Tofita Shots!

Tatlı ve ekşi tatların farklı ve mükemmel uyumu ile yeni Tofita Shots şeker tüketicilerine gerçek meyve tadlarını sevdirmeye devam ediyor.

Yepyeni Tofita Shots Çilek-Limon ve Ahududu-Kayısı lezzetleriyle stick formatında sizlerin beğenisine sunuluyor.